You are here: Home » WordPress » Proč musíš přijít na WordCamp Praha 2015

Proč musíš přijít na WordCamp Praha 2015

Už jsi asi slyšel, že 28. února 2015 bude v Praze akce WordCamp. Ostatně mluví o tom celá komunita už nějaký ten pátek, takže asi ano. WordCamp je konference o WordPress. Možná si říkáš, že takových WordPress konferenci za rok bývá několik. No tahle je velice výjimečná, jedná se totiž o oficiální akci, kterou podporuje centrála WordCamp v USA. Svým způsobem je to jedna z nejvýznamnějších akcí o WordPress v Evropě. A právě teď jí máš na dosah. Přímo v Praze.

Oficiální program nemá cenu komentovat. Přijedou přednášet lidé ze zahraničí, kteří na WordPress založili svůj úspěšný byznys. Nejsou to ale žádní obchoďáci s kravatou, kteří budou vyprávět o milionovém sluníčkovém podnikání. Jsou to zkušení hardcore developeři, kteří naprogramují plugin i z písmenkové polévky. Nevěříš? Odkaz na oficiální program je na začátku tohoto odstavce.

Přeštěte si   WordPress 4.6 je venku

Pokud nepatříš mezi programátory tak se neboj. Pro uživatelé jsou připravené přednášky, které ti ukážou spoustu zajímavých novinek a postupů. Minimálně přednáška Vladimíra Smitky bude stát za to. Posledně nám ukázal jak se hledají bezpečnostní slabiny ve WordPress. Řeknu ti, je zábava se na to dívat, než to zkusíš na vlastním webu a zjistíš jak na tom jsi. Naštěstí nám ukázal jak svůj WordPress i ochránit 🙂

Na takovéto konference se ale nechodí jen kvůli přednáškám. Poznáš totiž nové lidi, kteří mohou úplně změnit tvůj život. Najdeš třeba směr, kterým se chceš ubírat. Objevíš příležitosti, kterých se stačí jen chopit. Budou tam spousta lidí jako jsi ty. Právě WordCamp 2015 může být místem, kde začneš svůj vlastní velký projekt anebo najdeš obchodní partnery. Česká WordPress komunita je velice přátelská a určitě tam najdeš spousty lidí, kteří tě provedou a seznámí s legendami českého internetu, které na takovéto velké akci nesmí chybět.

Přeštěte si   První pomoc při Syntax WordPress Error

Opravdu to stojí za to zkusit. Nepřemýšlej dlouho a prostě jdi do toho, dokud jsou ještě lístky. Uvidíš nebudeš ničeho litovat 😉

PS: pro 20 % slevu na lístek použij kupón WORDCAMPFB

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *