You are here: Home » WordPress » Máte zájem ovlivnit budoucnost WordPress?

Máte zájem ovlivnit budoucnost WordPress?

Jednou ročně můžete vyplnit průzkum pro uživatele WordPress. Ten za rok 2015 najdete zde. Není nijak složitý a zvládnete jej vyplnit za pár minut.

V první části vyplníte něco o sobě a jaké máte s WordPress zkušenosti. Nebojte se žádné osobní údaje psát nemusíte, dokonce ani email. Vše je jen pro statistiky, aby vás mohli někam zařadit.

Druhá část se zabývá tím, co se vám na WordPress nejvíce líbí a co naopak ne. Můžete tak poslat vývojářům zpětnou vazbu, co by se vám do budoucna líbilo.

Poslední část se věnuje aktuálním tématům, které komunitu rozdělují. Konkrétně jsou to automatické aktualizace. Možná že z hlasování nakonec vzejde jestli budou implicitně zapnuté anebo jejich zapnutí bude manuální.

Přeštěte si   Shiny Updates ve WordPress 4.6?

No uvidíme, rozhodně pokud používáte WordPress měli byste si udělat chvilku a průzkum vyplnit. Výsledky budou představeny na WordCamp US ve Filadelfii. WordPress komunita jej pořádá už pátým rokem. Je určen úplně pro každého, kdo se kdy s WordPress měl možnost setkat.

Minulý rok jej vyplnilo přes 33 tisíc lidí ze 179 zemí světa. Po zjištění, že 77 % uživatelů WordPress je mimo USA se začali vývojáři více zabývat tím jak zjednodušit překládání a zpřístupnit tento redakční systém celému světu. Průzkum tedy měl faktický dopad na WordPress. Dále z průzkumu vzešlo, že 95 % webů postavených na WordPress trvalo vytvořit a spustit méně než 4 až 5 týdnů. 25 % dotázaných také díky WordPress vydělává své živobytí.

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *