You are here: Home » WordPress » 7. WordPress konference v Hluboké nad Vltavou

7. WordPress konference v Hluboké nad Vltavou

7. WordPress konference se bude konat 3. října v Hluboké nad Vltavou jako součást akce Dny otevřených dveří Wedos 2015. Co jí dělá výjimečnou je zaměření na pokročilé uživatele.

Návodů pro začátečníky je všude dostatek, ale jakmile si chcete rozchodit na prázdném VPS WordPress už to taková sranda není. Přitom všichni svorně tvrdí, jak na VPS s vlastní konfiguraci je WordPress neuvěřitelně super rychlý a nedá se sdíleným hostingem vůbec srovnávat. Zkuste si ale najít spolehlivý návod jak to udělat. Bez zahraničních zdrojů v angličtině nemáte šanci se dostat ani k nastavení VirtualHost.

Proto 7. WordPress konferenci pro pokročilé vítám. O tom, jak rozchodit WordPress na VPS se postará někdo z Wedos (největší poskytovatel sdílených webhostingů v ČR) a pak už budou následovat přednášky o oné zmiňované optimalizaci, zvyšování výkonu atd. Včetně tomu jak odolat masivní návštěvnosti.

Přeštěte si   O čem byla poslední aktualizace WordPress 4.4.2

Super je také prostor pro networking. U WP konferencí v Hluboké se vždy hodně lidí přesouvá na společnou afterpárty. Spousta lidí totiž přespává v místních hotelech, takže se diskutuje a debatuje dlouho do noci. Ideální příležitost získat nové kontakty.

Pokud máte rádi IT obecně, tak se vyplatí přijet o den dříve, tedy na pátek 2.10, na přednášky Wedos a jeho partnerů. Většinou se probírají zajímavé věci a novinky. Prostor je i na otázky. Tentokrát asi akce nebude tak velká jako minule, takže bude na ně více času.

Součástí je i exkurze do datacentra Wedos s výkladem a průvodcem. Dokonce vám i ukážou, kde zhruba se nachází váš web. Krom serverů uvidíte i chlazení freecoolingem, což je taková obrovská klimatizace. V datacentru se smí fotit, takže pokud máte IT blog anebo magazín, tak je to ideální příležitost jak získat ilustrační fotky.

Přeštěte si   S čím se za týden musí vypořádat WordFence

Pokud máte strach z dopravy, tak nemusíte. Přímo z Prahy do Hluboké jezdí autobus. Ten jezdí i v neděli ráno zase zpět do Prahy.

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *