You are here: Home » WordPress » Zúčastněte se každoročního průzkumu WordPress

Zúčastněte se každoročního průzkumu WordPress

Každý rok můžete vyplnit oficiální online dotazník o WordPress. Není to nic složitého a zvládnete to za pár minut. Je zcela anonymní a souhrnné výsledky budou prezentovány při přednášce State of the Word, kterou měl minulý rok Matt Mullenweg.

Tento dotazník je poměrně důležitý a může ovlivnit i další vývoj WordPress. Zjišťuje se v něm hlavně kdo WordPress používá a jak. Také můžete napsat, co se vám na něm nelíbí a co by se mělo změnit. Trochu je škoda, že je pouze v angličtině. Přeci jen samotný WordPress je přeložen do 160 jazyků.

V roce 2014 jej vyplnilo 33 tisíc lidí a až 25 % uvedlo, že si díky němu vydělá dost peněz na život. 90 % zase zmínilo, že má více jak jednu instalaci. Výsledky z roku 2015 zatím nejsou veřejné.

Přeštěte si   Adoptujte si WordPress plugin v akci Adopt-me

Pokud se chcete do průzkumu zapojit, stačí vyplnit dotazník na wordpressdotorg.polldaddy.com

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

1 Comment

  1. Vyplněno :-). Musel jsem zmínit jediné negativum, strašnou práci s databází (bohužel daň za počátek vývoje), protože způsob postavení hierarchie příspěvků/stránek je podle mě skoro pokus o DDoS databáze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *