You are here: Home » WordPress » WordCamp Praha 2017

WordCamp Praha 2017

Největší událost české WordPress komunity se blíží. WordCamp Praha 2017 se bude konat už 18. února 2017 v prostorách Vysoké školy ekonomické (VŠE), což je kousek od Hlavního nádraží. Takže doslova na dosah ruky i pro mimopražské 😉

Co je WordCamp?

WordCamp je oficiální konference, která se koná s požehnáním samotné WordPress Foundation. Aby se mohla takováto konference uskutečnit, musí komunita v dané zemi splnit velké množství podmínek, jako je například pravidelně pořádat několik větších akcí za rok. Jedná se o velmi prestižní událost, kterou navštěvují i tisíce návštěvníků z celého světa. Například na WordCamp Europe 2016 ve Vídni bylo 2131 účastníků a v tomto roce účast odhadují na 3 tisíce.

Přeštěte si   WordPress v roce 2016

V Česku se uskutečnily už tři WordCampy (2014, 2015 a 2016) a nutno podotknout, že patřily mezi ty nejlepší konference se zaměřením na WordPress. Přednášky probíhají ve dvou sálech současně. V jednom jsou zaměřeny na pokročilejší uživatele a v druhém pro začátečníky. Většinou je součástí konference i stánek, kde vám zkušení uživatelé poradí se vším kolem WordPress.

Proč na WordCamp jít

Na přednášky i přednášející na WordCamp jsou kladeny daleko větší nároky než u ostatních WordPress konferencí. Nemůže tam přednášet každý anebo ten kdo byl zrovna po ruce. Musí se jednat o někoho, kdo má dostatek zkušeností a má co říct. Na přednáškách se hlavně rozebírají naprosto nové věci a reálné případové studie. Takže už samotné přednášky stojí za to. Kompletní přehled přednášejících a jejich témat najdete zde.

Přeštěte si   WordPress 4.5 je venku

Dále je to určitě komunita. Seznámíte se s novými lidmi, získáte kontakty, zákazníky a tak dále. Zvláště pokud půjdete i na afterpárty.

 

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *