You are here: Home » WordPress » Web české WordPress komunity vyhlašuje soutěž o nové logo

Web české WordPress komunity vyhlašuje soutěž o nové logo

Česká WordPress komunita používá jako oficiální web naswp.cz. Je centrálním místem, kde najdete informace o setkáních, konferencích a dalších důležitých informacích kolem WordPress. Právě teď pořádají soutěž o nové logo. Možná se to nezdá, ale jedná se o prestižní záležitost a velmi dobrou referenci.

Co je potřeba

WordPress komunita potřebuje pro svůj web naswp.cz nové logo a favicon, které bude dobře ladit k šabloně GeneratePress. V tvorbě loga máte poměrně volnou ruku, jen nesmí obsahovat slovo WordPress. Můžete ale použít W anebo by mělo jít i WP.

Osobně bych ještě doporučil, aby reprezentovalo komunitu, případně osobní setkání, konference, sdílení informací atd. Věřím že hlubší smysl se bude pořadatelům líbit.

Více technických detailů se dozvíte na stránce soutěže.

Přeštěte si   Podpora pro WordPress

Co můžete získat

Krom nehynoucí slávy, pramenící ze zápisu do historie českého WordPress, získáte také Lenovo Yoga Tablet 3 8 16GB a ještě symbolickou jednu korunu. Pořadatelé hodlají odměnit i dalších devět soutěžících a to ročním webhostingem od společnosti Thinline s.r.o. (Český Hosting).

Kdo bude nové logo vybírat

V podstatě proběhnou dvě kola. V prvním bude moct online hlasovat naprosto každý fanoušek WordPress. V druhém pak rozhodne komise složená z organizátorů prestižní akce WordCamp. Slibují však, že přihlédnou k online hlasování.

Závěr

Nakonec bych ještě rád dodal, že web naswp.cz slouží hlavně k propagaci WordPress (nejen) v Česku. Pokud tedy pořádáte nějakou menší WordPress akci určitě kontaktujte správce webu ať o vaší akci informují. Naswp.cz je pro mnohé fanoušky WordPress hlavním informačním kanálem. Navíc je napojen na Facebookové stránky a různé Twitter účty. Takže pak můžete být mile překvapeni vysokou účastí.

Share Button

Programuju v PHP už několik let spíše pro zábavu. Baví mě WordPress, protože tak lenivým lidem jako jsem já ušetří spoustu času. A rád sbírám reklamní flash disky. Tento blog používám pro utřídění myšlenek.

http://n-host.cz

1 Comment

  1. díky za sdílení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *